سامانه خبری دنیای ورزش

آخرین بروزرسانی : ساعت :
بازدید :

حسن رحیمی: فقط به المپیک فکر می کنم


0 امتیاز
943 بازدید
دارنده عنوان قهرمانی کشتی جهان در پایان نخستین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در تعطیلات عید و قبل از آغاز اردو به خانه کشتی آمدم و تمریناتم را زودتر از دیگر اردونشینان آغاز کردم.

 |  

به گزارش "ورزش سه"، حسن رحیمی آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم کشورمان در گفتگو با مهر اظهار داشت: نخستین اردوی تیم ملی در سال جاری از ۶ فروردین ماه آغاز شد اما من زودتر به اردو آمده بودم و تمریناتم را آغاز کردم. من برای رسیدن به هدف اصلی یعنی حضور در المپیک به چیزی جز کسب مدال فکر نمی کنم و تمام فکر و ذهنم را معطوف این رویداد بزرگ کرده ام.

وی با اشاره به وضعیت جسمی و روحی ایده آل خود برای ادامه تمرینات تا المپیک گفت: خوشبختانه آسیب دیدگی و مشکل خاصی ندارم و با آمادگی روحی و جسمی مطلوبی، فقط و فقط به اجرای برنامه های تمرینی اردو مشغول هستم. درب اردو در خانه کشتی همواره در زمان تعطیلی هم بروی آزادکاران مدعی باز بود و من قصد دارم تا جایی که به برنامه های تمرینی و آماده سازی ام لطمه نخورد از این فرصت استفاده کنم.

نایب قهرمان رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ لاس وگاس خاطر نشان کرد: من چندین عنوان و مدال رنگارنگ در رقابتهای جهانی و آسیایی دارم و هم اکنون به تنهایی چیزی که می اندیشم کسب مدال در المپیک است.

رحیمی در پایان گفت: یکی از نقاط قوت تمرینات اردوی تیم ملی، وفاق و همدلی و همچنین روحیه و انگیزه بالای بچه‌هاست که این موضوع مسیر کادر فنی و کشتی گیران برای رسیدن به هر موفقیت و افتخاری را هموار می کند.


منبع خبر
comments powered by Disqus


Built on idea With love

2013-1392

Hamha.ir Lab