سامانه خبری دنیای ورزش

آخرین بروزرسانی : ساعت :
بازدید :

محمد موسوی: لوزانو مربی نکته‌بینی است


0 امتیاز
967 بازدید
ملی‌پوش تیم ‌ملی والیبال گفت: ما تمرینات خوبی پشت سر می گذاریم و تلاش بازیکنان در تمرینات نوید روزهای خوبی را برای والیبال ایران می‌دهد.

 |  

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، سید محمد موسوی در حاشیه دومین تمرین تیم ‌ملی والیبال ایران زیر نظر لوزانو ، گفت: تمرینات سختی را پشت سر می گذاریم و تمام تلاشمان بر این است که با بهترین شرایط به مسابقات انتخابی المپیک برویم تا بتوانیم سهمیه بازی‌های 2016 را به دست بیاوریم. سال گذشته فشار مطبوعات و مردم روی تیم بسیار زیاد بود که در برخی از شرایط غیر قابل تحمل بود. خو‌شبختا‌نه در حال‌ حاضر تمرینات منسجم و مفیدی را برگزار می‌کنیم.

موسوی درباره شرایط تمرینی لوزانو اظها‌ر کرد: او مربی نکته بینی است و کوچکترین مسائل را به ما گوشزد می‌کند و به نظرم این یکی از مهم‌تر‌ین و بهترین ویژگی‌های اوست. با توجه به این که برخی نقاط ضعف وجود داشت این نکته سنجی لوزانو کمک زیادی می‌کند تا بتوانیم آنها را پوشش دهیم تا تیم به آمادگی مناسبی برسد.


موسوی درباره دو بازی تدارکاتی ایران برابر تیم‌های فرانسه و لهستان نیز خاطر‌ نشان کرد: بازی برابر این تیم‌ها بسیار خوب است، ولی تعداد بازی‌های تدارکاتی که ما قبل از ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک انجام می‌دهیم بسیار کم است. بازی برابر این دو تیم به خصوص لهستان در فاصله کمی تا آغاز مسابقات رسمی است و شاید تیم فشار زیادی به خودش وارد نکند. اگر قبل از بازی برابر فرانسه دیدارهای تدارکاتی دیگری هم داشتیم بسیار به تیم کمک می‌کرد.


موسوی درباره شانس ایران برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو ، عنوان کرد : من خیلی خوش بین هستم و با توجه به مدل تمرینی که ما انجام می‌دهیم مطمئن هستم که با بهترین شرایط راهی ژاپن می شویم و برای کسب سهمیه المپیک می جنگیم. این تلاش بازیکنان در تمرینات نوید روزهای خوبی را برای والیبال ایران می دهد تا ما بتوانیم به آرزویی که سال‌ها منتظرش بودیم برسیم.


منبع خبر
comments powered by Disqus


Built on idea With love

2013-1392

Hamha.ir Lab